O Choco Fleurs

Jahody-v-belgické-čokoládě
O Choco Fleurs:

Ahoj! Jmenuji se Anna a jsem zakladatelkou projektu Choco Fleurs. Moje ráno nezačíná kávou, ale jahodami již po dobu víc než dvou let.

Jsem oddaným příznivcem svého malého, ale rozvíjejícího se projektu. Děláme výjimečné dárky pro výjimečné lidi. Věřím, že celkový dojem se vždy skládá z detailů, proto v Choco Fleurs věnujeme velkou pozornost procesu výroby a balení jahůdek. Při komunikaci s vámi nás vždy zajímá, komu a k jaké příležitosti dárek objednáváte, abychom ho pro vás či vaše blízké mohli připravit na míru!

V dnešní době se málokdy setkáte s dobrým vkusem a zodpovědným přístupem. Proto jsem si rozhodla, že se Choco Fleurs stane světlou výjimkou a bude spojovat tyto dvě hodnoty.

Postupně zapojujeme do sortimentu i květiny aby náš zákazník si mohl pořídit kompletní dárek na jednom místě. Spolupracujeme s velmi spolehlivým velkoobchodem květin a můžeme potěšit vás výbornou kvalitou a krásným provedením kytic.

 

 

 

Květinový-box-růžeJak pro vás dárkové a květinové boxy vytváříme?

V souladu s našimi morálními normami a s nejlepším svědomím. Opravdu. Vždy pracujeme s nejčerstvějšími jahodami a vyhledáváme pořád lepší a lepší kvalitu. Garantujeme vám, že od výroby samotné krabice až po její vyzvednutí či doručení uplyne v průměru 1-2 hodiny. Vždy Vás na to upozorníme a zeptáme se kdy pravděpodobně příjemce dárek dostane. Je pro nás důležitá kvalita a nejsou to jen slova.

Jak jsem jíž zmiňovala, pro nás je důležité vědět, jestli kytici nebo krabici s jahůdkami objednáváte pro mladší sestru, dceru, kamarádku, maminku, přítelkyni nebo kolegu v práci. Proč? Protože pro nás je to možnost upravit finální vzhled či čokoládu nebo ozdobení dle vašich představ nebo preferencí příjemce.

Děkujeme, že jste dočetli do konce a těšíme se na vaše objednávky.

Choco Fleurs Tým

logo-choco-fleur